+48 600 446 246 biuro@gardemi.pl

Tworzymy z drewna dla dzieci i ogrodu

O firmie

Nasze priorytety to zadowolenie klienta, jakość, praktyczne rozwiązania i urozmaicona oferta – od klasyków po niebanalne projekty. Wyróżnia nas dbałość o najmniejsze detale. Dokonujemy wszelkich starań aby sprostać Państwa wymaganiom w zakresie estetyki i jakości od powstania projektu po efekt końcowy. Nie musimy pisać, że tworzymy z pasją to po prostu widać 
przejdź dalej

Promocje

Zobacz nasze najnowsze promocje! Już teraz przygotowaliśmy dla Ciebie specjalną ofertę. Czym możemy Cię zaskoczyć? Przekonaj się sam!
przejdź dalej

Aktualności

Najnowsze aktualności
przejdź dalej

O drewnie

Drewno  jest  wspaniałym  natrurałnym materiałem , które  posiada charakterystyczne właściwości  przeczytaj więcej...
przejdź dalej
  • Slajd #1
  • Slajd #2

O firmie

Jesteśmy dwupokoleniową firmą rodzinną z 100 % polskim kapitałem. Nasze wieloletnie doświadczenie zawodowe połączone z zamiłowaniem do pracy z drewnem pozwoliło na stworzenie wielu niezwykłych dzieł architektury ogrodu. 
Nasze priorytety to zadowolenie klienta, jakość, praktyczne rozwiązania i urozmaicona oferta – od klasyków po niebanalne projekty.
Wyróżnia nas dbałość o najmniejsze detale. Dokonujemy wszelkich starań aby sprostać Państwa wymaganiom w zakresie estetyki  i jakości od powstania projektu po efekt końcowy. Nie musimy pisać, że tworzymy z pasją to po prostu widać.